Nunc ligula sit

ART OF PACKAGING 2019 – PROFESSIONAL 

zwycięzca kategorii – opakowanie etykieta

oraz GOLDEN PIXEL AWARD – za najlepiej uszlachetnione opakowanie

Perły wśród Opakowań to ogólnopolski Konkurs na najlepsze opakowanie roku. Od 2006 roku organizowany jest w Poznaniu i promuje branżę związaną z nowoczesnym przemysłem opakowaniowym. ART OF PACKAGING z roku na rok zdobywa uznanie i coraz większą rangę w Polsce. Ideą Konkursu jest promowanie innowacyjności, kreatywności oraz konkurencyjności polskich opakowań na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych.

Tegoroczną edycję w dużej mierze zdominowała etykieta wydrukowana przez drukarnię ETICOD dla piwa B-Day 6.0 Afterparty, która zdobyła aż 2 nagrody. Została uznana za najlepszą etykietę roku oraz doceniona jako najlepiej uszlachetnione opakowanie – zdobywając nagrodę GOLDEN PIXEL AWARD – przyznawaną z pośród wszystkich zgłoszonych opakowań. 

Zwycięska etykieta – to prawdziwy majstersztyk technologii fleksograficznej. Zastosowanie cold stampingu rainbow, specjalnych lakierów świecących w świetle UV oraz użycie lakieru matowego i błyszczącego – podkreśla jego wyjątkowy charakter.

Zastosowanie podświetlenia w promieniach UV, ma zazwyczaj charakter stricte zabezpieczający produkt, bądź uwierzytelniający jego autentyczność. W przypadku naszego opakowania taki efektu ma charakter mocno reklamowy. W świetle ultrafioletowym, często spotykanym w pubach i klubach, nasz produkt wyróżnia się i przykuwał uwagę, a zastosowanie cold stampingu typu rainbow daje dodatkowy efekt wizualny. Dopełniający efektem jest użycie matowego i błyszczącego lakieru, które powoduje wyczuwalną różnicę ich grubości, co w pewnym stopniu imituje wykorzystanie w produkcji sitodruku, a odbiorcy daje wyraźne doznania sensoryczne przy kontakcie z produktem. 

Opakowanie działa więc na różne zmysły odbiorcy; przykuwa wzrok – poprzez zastosowanie cold stampingu Rainbow oraz folię holograficzną, wpływa na doznania dotyku, gdy sięga po produkt i trzyma go w dłoni – poprzez użycie matowego i błyszczącego lakieru, a zwieńczeniem całości jest oczywiście wyjątkowy smak zamknięty w środku produktu.

  • ART OF PACKAGING 2019 – PROFESSIONAL  zwycięzca kategorii – opakowanie etykieta oraz GOLDEN PIXEL AWARD – za najlepiej uszlachetnione opakowanie  ...

  • W dniach 2-3 Kwietnia 2019 - drukarnia Eticod prezentowała się na 11 edycji Międzynarodowych Targów Opakowań PACKAGING INNOVATIONS 2019. Cieszymy się,...

  • Radosnych, spokojny i pełnych wiosennego uroku Świąt Wielkanocnych życzy zarząd i pracownicy firmy ETICOD....

[]
1 Step 1
imię i nazwisko
nazwa firmyyour full name
adres NIP
numer telefonu
treść wiadomościmore details
0 /
KLAUZULA INFORMACYJNA RODOAdministratorem danych osobowych jest ETICOD Sp. z o.o. (ul. Grzegorzka 21, 40-309 Katowice). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skorzystania z formularza kontaktowego. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzaniu danych. Dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb procesu kontaktowego na podstawie zgody użytkownika, jak również w celach analitycznych i statystycznych (uzasadniony interes administratora). Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na dotychczasowe przetwarzanie. Dane będą przetwarzane do momentu wniesienia usprawiedliwionego sprzeciwu wobec przetwarzania albo cofnięcia zgody. Dowiedz się więcej
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder