Bądź EKO jak Eticod!

Energia elektryczna jest niezbędna w funkcjonowaniu nie tylko każdego przedsiębiorstwa, ale i większości gospodarstw domowych. Nie jesteśmy wstanie wyobrazić sobie życia bez prądu. Nawet najprostsze czynności, takie jak zrobienie porannej kawy mogłoby być kłopotliwe bez elektryczności, a co dopiero wydruk etykiet.
Nasze urządzenia i maszyny drukujące mają spore zapotrzebowanie na prąd, mimo że są wyposażone w lampy LED’owe i są stosunkowo jednymi z nowszych urządzeń na rynku – ich pobór mocy i tak jest duży.
 
Wiemy jak wytwarzana jest energia elektryczna w naszym kraju i jakie konsekwencje dla środowiska ma ciągle zwiększające się zapotrzebowania na prąd. Dlatego My bierzemy odpowiedzialność za swoje działania i nasze zapotrzebowanie na prąd pokrywamy w dużej części z własnych źródeł. Niedawno uruchomiliśmy własną, małą elektrownie słoneczną o mocy 50 kW. Dzięki temu nasze zapotrzebowanie na tradycyjną energię elektryczną zostało mocno ograniczone. Wspieramy środowisko i ekosystem. W ciągu ubiegłego miesiąca – dzięki zmniejszeniu zapotrzebowania na prąd z elektrowni – ograniczyliśmy emisję CO2 – o prawie 2 tony.
 
To tyle samo, ile emituje średniej klasy samochód przez 13 000 km.
Zdajemy sobie sprawę, że jest to kropla w morzu potrzeb, ale jeżeli każda firma podchodziłaby do kwestii ekologii – tak jak ETICOD – moglibyśmy znacznie przysłużyć się środowisku.
 

UE
ETICOD sp. z o.o.
ul. Grzegorzka 21, 40-309 Katowice – Poland
NIP 627 266 37 23  |  KRS 000321577  |  REGON 241087158
regulamin   |   polityka prywatności   |   RODO   |   ®copyright ETICOD sp. z o.o.
szybki kontakt
[]
1 Step 1
imię i nazwisko
numer telefonu
wiadomość
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

 

Możesz skontaktować się z nami również telefonicznie:
+48 32 204 66 01
+48 32 204 56 89

więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w zakładce polityka prywatności