Polish (Poland)English (United Kingdom)Russian (CIS)Deutsch (DE-CH-AT)Čeština (Česká republika)Italian - Italy简体中文
 
 
 

Opaski RFID

Następny zaawansowany krok po kodowaniu kreskowym w prawidłowej identyfikacji pacjentów.

System Smart Band® RFID składa się z nadajnika RFID zalanego wewnątrz niewymiennej opaski dla pacjenta. System ten zapewnia automatyczną prawidłową identyfikację pacjenta oraz przechowywanie/transfer danych za pomocą urządzeń do zapisu/odczytu RFID.

RFID dostarcza większe pojemności pamięci, szerszy zasięg odczytu i szybszy czas przetwarzania niż kody kreskowe. Wzory opasek termicznych są dostępne z zapięciem samoprzylepnym a także z jedno-czopkowym lub dwu-czopkowym jednorazowym zatrzaskiem.

  • Działa na rzecz wydajności systemu, śledzenia i komunikacji, tym samym zmniejszając ryzyko wystąpienia błędów przy wprowadzaniu i odczytywaniu danych.
  • Elektroniczna technologia zapisu/odczytu pozwala na transfer danych do i z systemów hosta oraz przechowywanie danych.
  • w przeciwieństwie do kodów kreskowych, technologia transmisji danych RFID pozwala na odczyt poprzez i w około ludzkiego ciała, ubrań, poszewek, i niemetalicznych materiałów.
  • Opaski Smart Band® mogą być programowane i zadrukowywane wedle zapotrzebowania w odpowiednich drukarkach termodrukujących.
  • Nadające się do użycia z termicznymi drukarkami/programatorami.

System Smart Band® zawiera zintegrowany transponder RFID do identyfikacji pacjentów, transferu danych oraz transferu poprzez urządzenia do zapisu/odczytu RFID. Wzory opasek termicznych są dostępne z zapięciem samoprzylepnym a także z jedno-czopkowym lub dwu-czopkowym jednorazowym zatrzaskiem.