Polish (Poland)English (United Kingdom)Russian (CIS)Deutsch (DE-CH-AT)Čeština (Česká republika)Italian - Italy简体中文
 
 
 

Opaski dla położnictwa

Seria etykiet stworzonych specjalnie z myślą o matce, noworodku oraz rodzinie

Ustanawiając nowe standardy dla bezpieczeństwa, zdrowia oraz identyfikacji Opaski Dla Matki i Dziecka pomagają w identyfikacji noworodków wraz z ich matkami oraz pozostałymi członkami rodziny odwiedzającymi szpital. Wszystkie opaski są wykonane z delikatnego winylu dostępne z zapięciami przylepnymi, zatrzaskami, jak również regulowanymi.

  • Serie SnugFit®, Soft-Lock®, Veri-Color® oraz Speedi-Print® to różnorodne opaski dostępne w wielu rozmiarach czy grupach (po 2, 3, bądź 4 opaski w jednym komplecie) tak, by cała rodzina była bliżej siebie i by ułatwić identyfikację rodziny w większych ośrodkach położniczych. Dostępne są modele do nadruku oraz przygotowane pod wkładki.
  • Nowe opaski Precision® Neonatal Wristband stworzone zostały, by spełnić wszelkie wymagania Oddziałów Położniczych. Zbudowane są ze specjalnej delikatnej pianki, by zagwarantować dziecku ochronę i jednoczesną identyfikację, z zapięciem na rzep, który gwarantuje bardzo dobrą przyczepność. Opaski przystosowane są do ręcznego zapisywania bądź etykiet o długości do 6,6cm.