Polish (Poland)English (United Kingdom)Russian (CIS)Deutsch (DE-CH-AT)Čeština (Česká republika)Italian - Italy简体中文
 
 
 

Opaski krótkoterminowe

Gdy niezbędna jest oszczędność czasu bez wprowadzania szerokiego zakres udanych.

Krytyczne sytuacje wymagają szybkiej reakcji. By uprościć proces przyjmowania pacjentów do lekarza pierwszego kontaktu bądź na pogotowie stworzyliśmy opaski z lekkiego materiału odpornego na rozerwanie, z wbudowanym zatrzaskiem, bądź samoprzylepne. Dostępne w wielu kolorach mogą służyć jako oznaczenie stanu pacjenta, a naniesione ręcznie dodatkowe informacje pomogą w zidentyfikowaniu pacjenta tuż po udzieleniu pierwszej pomocy.

  • Sentry SuperBand®, Speedi-Band®, Safeguard®, Short Term Ident-A-Band® oraz Soft-Lock® to opaski przygotowane właśnie na takie sytuacje, gdy niezbędne jest oznaczenie tymczasowe, zawarcie kluczowych informacji. Opaski stworzone z delikatnych, ale wytrzymałych materiałów nadają się do tych celów doskonale.
  • Short Stay® Band – opaska z odpornego na przetarcia materiału Tyvek oraz zapięciu samoprzylepnym, istnieje możliwość wcześniejszego naniesienia nadruku na opaski na życzenie Klienta. Dzięki dużemu polu informacyjnemu (10x2,5cm) cieszy się dużą popularnością w klinikach i ośrodkach w rejestracjach oraz poczekalniach, przy skierowaniu na odpowiednie badania bądź oddziały szpitali.