Widzimy na własnym przykładzie, jak szybko rynek musi zareagować na obecną sytuację. Wiele firm kosmetycznych, farmaceutycznych, a czasem też i przemysłowych – musiało szybko zareagować na zaistniały kryzys i zacząć wytwarzać niezbędne w obecnej sytuacji maseczki ochronne, środki dezynfekujące, czy płyny antybakteryjne. 

O ile firma zmienia tylko procentowy udział produkcji i przerzuca środki z jednego wyrobu na drugi – nie stanowi to, aż tak dużego problemu i ryzyka, jak przeorganizowanie całej lini produkcyjne. Jednak w dobie dzisiejszej epidemii koronowirusa SARS-Cov-2 – musimy ponosić takie ryzyko i wziąć odpowiedzialność za zaspokojenie podaży na krajowym rynku. 

Jako firma zajmująca się drukiem etykiet – widzimy, jak wiele firm musi zmienić swoje priorytety produkcyjne i zająć się rzeczami, które dotychczas stanowiły tylko margines ich działań, albo w ogóle się nimi nie zajmowały. Przez naszą drukarnię przechodzą obecnie ogromne ilości zamówień na etykiety dla płynów antybakteryjnych itp. Wszystkie tego typu zamówienia traktujemy jako priorytetowe i realizujemy je w pierwszej kolejności, aby jak najszybciej trafiły na rynek. Sami też musieliśmy przeorganizować strukturę pracy w naszej firmie, ale dzięki temu jesteśmy wstanie wyprodukować etykiet już w kilkadziesiąt godzin i dostarczyć je do kontrahentów. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *