Polish (Poland)English (United Kingdom)Russian (CIS)Deutsch (DE-CH-AT)Čeština (Česká republika)Italian - Italy简体中文
 
 
 

Czytniki przemysłowe

Tam gdzie warunki pracy stawiają wysokie wymagania czytnikom koncern MOTOROLA proponuje niezawodne urządzenia SYMBOL. Solidna konstrukcja mechanizmu odczytu, obudowa odporna na upadki, wstrząsy czy duże zapylenie – to argumenty, które potwierdzają ich niezawodność . Możliwe opcjonalne rozwiązania pozwalają na odczyt nawet zniszczonych kodów (FZ) czy odczyt z dużej odległości do ponad 13 metrów (ER). Mechanizm odczytu stosuje zaawansowaną technikę laserową lub technologię imagera, który „fotografuje” cały kod typu 2D. Czytniki tej klasy czytają kody 1D, 2D, Matrix oraz spełniają warunki standardu IP65. Bezprzewodowe rozwiązania Bluetooth, łączność radiowa 2,4 GHz, czytniki wyposażone w klawiaturę i wyświetlacz - zapewnią mobilność i wysoką wydajność pracy w każdej sytuacji.

LS3408

Symbol LS3408

Symbol LS3408

Jest to przemysłowy czytnik kodów kreskowych, odporny na trudne warunki spotykane w przemyśle. Potrafi czytać kody mocno zniszczone i słabo widoczne (układ Fuzzy Logic). Dostępne są dwa modele:

  • LS 3408-FZ (potrafi czytać kody 55mil z odległości 2m)
  • LS 3408-ER (potrafi czytać kody 100mil z odległości do 14m)

Okno skanera jest odporne na zarysowania, wytrzymała obudowa zapewnia komfort pracy nawet w bardzo złych warunkach. Urządzenie jest wyposażone w dodatkowe metalowe uchwyty do zamocowania np. na wózkach widłowych. Podstawowe zastosowania tych czytników to inwentaryzacja, kontrola środków trwałych lub dokumentów oraz zarządzanie magazynem.

Typ skanera: dwukierunkowy
Źródło światła: dioda laserowa 650nm
Odczytywane kody: 1D
Częstotliwość elementu skanującego: 50Hz
Szybkość: 36 skanów/s
Zakres odczytu: 2,1m (3408-FZ); 14,6m (3408-ER)
Komunikacja: USB, RS-232, interfejs klawiaturowy, Wand Emulation, IBM 468X/469X, Synapse
Zasilanie: zasilanie od hosta lub zasilanie zewnętrzne
Temperatura pracy: -30°C do 50°C
Wilgotność: wilgotność względna od 5% do 95%, bez kondensacji
Odporność na upadki: urządzenie działa normalnie po wielokrotnych upadkach na beton z wysokości 2m

Phaser™

Symbol Phaser

Symbol Phaser

Czytniki Phaser™ firmy Symbol Technologies to efektywne, odporne i wyposażone w pamięć czytniki kodów kreskowych, które umożliwiają obniżenie kosztów i zwiększenie wydajności pracy w punktach sprzedaży, fabrykach czy magazynach. Pistoletowy uchwyt powoduje, że praca z urządzeniem jest mniej męcząca, nawet podczas odczytywania dużej ilości kodów kreskowych. Czytniki te mogą pracować podłączone do komputera lub w trybie batch, co pozwala na swobodne przemieszczanie się podczas zbierania danych. Skanery Phaser™ można łatwo zintegrować z systemem informatycznym firmy, a możność programowania czyni te urządzenia znacznie lepszymi niż zwykły czytnik kodów kreskowych.